kiedy uzywac banner.jpg

Sudocrem Expert – kiedy używać?

Wyrób medyczny Sudocrem Expert jest sprzymierzeńcem mam od ok 90 lat i doskonale chroni, łagodzi podrażnienia i wspomaga leczenie przy pieluszkowym odparzeniu skóry. Ale czy Sudocrem Expert nadaje się tylko do delikatnej skóry dziecka?

Nie! Sudocrem Expert to produkt, który może stosować cała rodzina!

little baby diapper.jpg

Pieluszkowe odparzenie
skóry

little girl knee hurt.jpg

Otarcia
skóry

heel wound.jpg

Ochrona skóry na
obrzeżach ran

woman's body.jpg

Zapalenie skóry przy
nietrzymaniu moczu...

old man in hospital bed.jpg

...także
prowadzące do odleżyn

leg depilation.jpg

Otarcia skóry
np. po depilacji

 

 

Sudocrem Expert – mądry wybór dla Ciebie i Twojej rodziny.

 

nikola601

Sudocrem Expert to niezbędny produkt w każdej domowej apteczce. Krem załagodził otarcia do których doszło podczas uprawiania sportu. Otarcia i uszkodzenia skóry znikają szybciej. Sprawdza się po depilacji / goleniu.

Aness00

Sudocrem Expert nie tylko pomógł mi zwalczyć odparzenie pieluszkowe córki, ale również świetnie sprawdził się dla mojego męża i dla mnie podczas uprawiania sportu! Otarcia podczas długiej jazdy rowerem nie są już przeszkodą 🤗 krem łatwo się rozprowadza i jest bardzo wydajny. polecam.

Paula(50)

Sudocrem sprawdził się nam w przeróżnych sytuacjach, przede wszystkim pomógł córeczce z zaczerwienieniami pod pieluszką. Dosłownie po jednym posmarowaniu zaczerwienienia znikły. Byłam w totalnym szoku bo inne kremy aż tak szybko nie działały. Sudocrem świetnie się sprawdził się mnie po goleniu. Mężowi pomógł wyleczyć otarcia.

Opinie pochodzą z test przeprowadzonego między czerwcem a lipcem 2023 na grupie 50 badanych w Klubie Ekspertek Ofeminin.


Obserwuj nas w mediach społecznościowych:

Social media icons-01.png    Social media icons-02.png

To jest wyrób medyczny.
Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.