Szukasz pomocnych informacji dotyczących skóry Twojego maluszka i bliskich?

Zachęcamy do pobrania materiałów edukacyjnych, które stworzyliśmy razem ze specjalistami w danych dziedzinach

ĆWICZENIA DLA MAMY PO PORODZIE

Okres ciąży to czas wielu zmian w organizmie kobiety – w jej ciele i psychice. Możesz wspomagać swoje ciało w powrocie do formy po ciąży i porodzie za pomocą:

  • Odpowiednio dobranej aktywności fizycznej
  • Oddechu
  • Zdrowego sposobu odżywiania.

W ulotce znajdziesz pomocne informacje o tym kiedy i jakie ćwiczenia możesz wykonywać aby wrócić do formy i w pełni móc się cieszyć macierzyństwem!

Pobierz ĆWICZENIA DLA MAMY PO PORODZIE

SKÓRA TWOJEGO DZIECKA

Skóra maluszka różni się od skóry człowieka dorosłego budową, funkcją składem oraz wrażliwością na uszkodzenia. Dowiedz się jak ją pielęgnować, jak kąpać i na co zwracać uwagę podczas pierwszych dni życia maluszka.

Pobierz SKÓRA TWOJEGO DZIECKA

PIELĘGNACJA SKÓRY PRZY PIELUSZKOWYM ODPARZENIU SKÓRY

Pieluszkowe odparzenie skóry – co zrobić gdy skóra zawodzi. Ulotka opracowana przez dr hab n. o zdr. Beata Pięta, prof. UM w Poznaniu

Pobierz PIELĘGNACJA SKÓRY PRZY PIELUSZKOWYM ODPARZENIU SKÓRY

ODLEŻYNY – PROFILAKTYKA I LECZENIE

Odleżyny są jednym z trudniejszych do leczenia rodzajów ran. Nieleczone mogą stanowić nawet zagrożenie życia pacjenta, dlatego właśnie tak ważne jest ich zapobieganie.

Poradnik opracowany przez Lilię Kimber-Dziwisz, Konsultant Wojewódzką w dziedzinie pielęgniarstwa przewlekle chorych i niepełnosprawnych.

Pobierz ODLEŻYNY – PROFILAKTYKA I LECZENIE

NIETRZYMANIE MOCZU I PIELĘGNACJA SKÓRY

Nietrzymanie moczu uważane jest za jeden z ważniejszych problemów zdrowotnych XXI wieku. Zobacz jak mu zapobiegać, jak dbać o mięśnie dna miednicy oraz w jaki sposób pielęgnować skórę.

Ulotka opracowana przez Elżbietę Kaden, specjalistkę w diagnostyce i rehabilitacji mięśni dna miednicy w leczeniu zachowawczym.

Pobierz NIETRZYMANIE MOCZU I PIELĘGNACJA SKÓRY

 

To jest wyrób medyczny.
Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.